سرویس های جدید منصفانه با تفکیک ترافیک مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات

در سرویس های نامحدود منصفانه طبق دستور و مصوبه 266 سازمان تنظیم ،ترافیک داخل و خارج کشور تفکیک شده و با یک آستانه مصرف منصفانه به صورت ماهانه با سرعت های معین به مشترک ارائه می شود
به عنوان مثال در سرویس با سرعت 16 مگابایت مشترک می تواند جمعا 150 گیگابایت ترافیک خارج کشور و یا 330 گیگابایت ترافیک داخل کشور در یک ماه استفاده نماید در صورت استفاده اشتراکی 150 گیگابایت خارجی به صورت خالص تضمین میگردد و مصرف داخلی ابتدا از 180 گیگابایت باقیمانده کسر شده و در صورت اتمام حجم داخلی ، مابقی از حجم خارجی کسر خواهد شد. بنابراین این شرکت در بین ارائه دهندگان اینترنت شفاف ترین و مقرون به صرفه ترین حالت را برای مشترکین خود در نظر گرفته است.
در صورتی که مشترک، آستانه منصفانه ترافیک خارجی خود را به پایان برساند میتواند تا پایان دوره بدون قطعی اینترنت ولی با سرعت کمتر (مطابق مصوبه 266 با سرعت 128 Kb) استفاده نماید و یا اقدام به خرید تفکیک شده گیگ اضافی و یا تمدید سرویس نماید تا سرعت قبلی اعمال گردد. طبق دستور سازمان توصیه میشود از تاریخ 1396/09/10 مشترکین ADSL از این سرویس استفاده نمایند. مشترکین قبلی بسته های حجمی میتوانند تا پایان دوره و قرارداد خود از سرویس های قبلی استفاده نمایند. هر چند توصیه می شود هر چه سریعتر به این سرویس ها مهاجرت نمایند.
در صورتی که میخواهید سریعا به سرویس های جدید منتقل شوید دکمه «رست حساب کاربری» را در هنگام تمدید فشار دهید تا سرویس های جدید برای شما نمایان شده و طبق دستورالعمل داخل سایت مراحل را تکمیل نمایید. دقت نمایید در رست حساب کاربری ، حجم و زمان باقیمانده از اکانت قبلی شما حذف خواهد شدو تغییرات به عنوان یک مشترک جدید اعمال خواهد شد.

برای مشاهده تعرفه ها اینجا را کلیک کنید

Explore Maxnet

×